O NAS

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i poszerzenia wiedzy na temat skuterów elektrycznych dedykowanych do indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ecomobility

Skutery elektryczne dla osób niepełnosprawnych oraz seniorów wspomagające mobilność to odpowiedź na potrzeby pacjentów, którym zależy na sprawnym, samodzielnym i szybkim przemieszczaniu się na co dzień, umożliwiając w miarę możliwości normalne funkcjonowanie. Te niewielkie zwrotne pojazdy cechuje nowoczesny wygląd, wygoda użytkowania i bezpieczeństwo. Duże koła, stabilne zawieszenie i amortyzacja pozwalają na użytkowanie skutera nawet w trudnych warunkach oraz maksymalne wykorzystanie pojazdu w codziennym życiu – dojazd do pracy, szkoły, przychodni czy na zakupy nie stanowi już problemu. Wszelkie nierówności czy wstrząsy są niemal nieodczuwalne dla pacjenta, dzięki czemu wyjście na spacer do parku czy pobliskiego lasu może z powodzeniem odbyć się bez asysty osób trzecich. 

JAKOŚĆ ŻYCIA

Dzięki niewielkim rozmiarom oraz lekkiej konstrukcji skuterem można sprawnie manewrować, także podczas używania do w domu i zamkniętych pomieszczeniach. Korzystanie ze skutera elektrycznego to ogromne ułatwienie dla osób starszych, które zmagają się z różnego rodzaju chorobami i dolegliwościami związanymi z kręgosłupem, mięśniami czy stawami oraz niedowładami uniemożliwiającymi swobodne poruszanie się. Skutery elektryczne dla osób niepełnosprawnych to połączenie praktycznego zastosowania z nowoczesnym designem oraz niebywałą wygodą, dlatego warto rozważyć zakup takiego urządzenia jeśli zależy nam na poprawie jakości życia i pełnego wykorzystania oferowanych możliwości.

Masz pytania odnośnie naszej oferty skuterów elektrycznych ?