Serwis skuterów elektrycznych D2D

Aby utrzymać gwarancję na Twój skuter elektryczny, konieczne są regularne przeglądy techniczne. Zgodnie z zasadami, przeglądy te powinny być przeprowadzone w okresie 24 miesięcy od daty dostarczenia pojazdu. Wybierając profesjonalny serwis skuterów elektrycznych, masz pewność, że Twoje urządzenie będzie działało sprawnie i bezpiecznie.

Nasze Pakiety Serwisowe dla Skuterów Elektrycznych

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, uruchomiliśmy różnorodne pakiety obsługi, z których można skorzystać, korzystając z oferty naszej firmy.

Pakiet Obsługa D2D jednoślady i odkryte – 4500 zł brutto

To idealny pakiet serwisowy dla małych skuterów odkrytych i jednośladów. W ramach tego pakietu opłacone zostają wszystkie serwisy oraz dojazd do nich.

Pakiet Obsługa D2D skutery i pojazdy zabudowane – 5500 zł brutto

Jeśli posiadasz zabudowany skuter bądź pojazd elektryczny zabudowany, ten pakiet jest dla Ciebie. Obejmuje on wszystkie serwisy i dojazdy.

Jednorazowy dojazd bez wykupionych pakietów – 4 zł/km

Nie chcesz wykupywać całego pakietu? Oferujemy również jednorazowe dojazdy do klienta w cenie 4 zł/km.

Dodatkowe Opcje Transportu Skutera

Istnieje również możliwość skorzystania z oferty transportu skuterów przez firmę Kinaco Transport. W tej opcji, skuter jest transportowany od klienta do naszego serwisu skuterów elektrycznych. Następnie wykonujemy przegląd, a po jego zakończeniu, skuter jest transportowany z powrotem do klienta. Ceny transportu są ustalane indywidualnie z każdym klientem.

Wybierając nasz serwis skuterów elektrycznych, zyskujesz nie tylko pewność, że Twój skuter jest w dobrych rękach, ale także możliwość skorzystania z atrakcyjnych pakietów serwisowych i dodatkowych opcji transportu. Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już dziś!