Serwis D2D

By utrzymać gwarancję należy dokonywać regularnych przeglądów w okresie 24 miesięcy od daty dostarczenia skutera. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy Pakiety obsługi z których można skorzystać w ramach oferty naszej firmy:

  1. Pakiet Obsługa D2D – 4500zł brutto Pakiet serwisowy dla małych skuterów, w których opłacone zostają wszystkie serwisy, a także dojazd do nich. Ponad to klient otrzymuje możliwość skorzystania z przyjazdu raz na kwartał, wypadający nie w kwartale przeglądowym.
  2. Pakiet Obsługa D2D + Pakiet Przeglądów – 5500zł brutto Pakiet serwisowy dla zabudowanych skuterów, w których opłacone zostają wszystkie serwisy, a także dojazd do nich. Ponad to klient otrzymuje możliwość skorzystania z przyjazdu raz na kwartał, wypadający nie w kwartale przeglądowym.
  3. Jednorazowy dojazd do klienta bez wykupionych pakietów – 4 zł/km

Istnieje również możliwość skorzystania z oferty transportu skuterów przez firmę Kinaco Transport. Skuter jest w takim wariancie transportowany od klienta do nas. Wykonywany jest przegląd, a po nim, skuter jest transportowany do klienta. Ceny ustalane są indywidualnie z każdym klientem.